۶ ریشه اصلی عدم اعتماد به نفس را بشناسید (اینفوگرافیک) - سورن پینت
۲۶ام آبان ۱۳۹۶ سورن

۶ ریشه اصلی عدم اعتماد به نفس را بشناسید (اینفوگرافیک)Reviewed by سجاد زیدونی on Jul 22Rating: 5.06 ریشه اصلی عدم اعتماد به نفس را بشناسید (اینفوگرافیک)عدم اعتماد به نفس: امروز قصد دارم تا ریشه های اصلی عدم اعتماد به نفس افراد را بررسی کنم و بگم که دلایل اصلی اینکه افراد دچار عدم اعتماد به نفس میشن چیست؟

عدم اعتماد به نفس: با عرض سلام و احترام خدمت دوستان و همراهان سایت سورن پینت.کام. در این مقاله که به صورت اینفوگرافیک آماده شده است، قصد دارم تا ریشه های اصلی عدم اعتماد به نفس افراد را بررسی کنم و بگم که دلایل اصلی اینکه افراد دچار عدم اعتماد به نفس می شوند، چه چیزهایی هستند. پس لطفا با من همراه باشید.

لطفا تا لود شدن کامل تصویر، کمی صبر کنید

ریشه های عدم اعتماد به نفس

ریشه های اصلی عدم اعتماد به نفس

  • اولین مورد گرفتن بازخورد منفی است

کسانی که در کودکی مدام بهشون گفته شده از پس هیچ کاری بر نمی آیید، در بزرگسالی دچار عدم اعتماد به نفس خواهند شد.

  • دومین مورد بی توجهی والدین هستش

بی توجهی والدین باعث ایجاد این احساس میشود که فراموش شده اید و کسی به شما اهمیت نمیدهد، و این عامل هم باعث شده تا در بزرگسالی دچار عدم اعتماد به نفس شوید.

  • سومین مورد حمایت بی جا و بدون دلیل والدین هستش

کودکانی که در خردسالی مورد حمایت بی جا و بی مورد والدین خود قرار گرفته اند و آمادگی لازم برای ورود به دنیای خشن را فرا نگرفته اند، دچار عدم اعتماد به نفس می شوند.

  • چهارمین مورد نداشتن حامی و پشتیبان هنگام ایجاد مشکلات تحصیلی هستش

کودکانی که احساس می کنند درس را نمی فهمند و کسی هم متوجه این موضوع نمیشود، زمانی که بخاطر این عامل در درس ها از دوستانش عقب میوفتند به این نتیجه میرسند که ضعیف و ناتوان هستند.

  • پنجمین مورد کمال گرا بودن هستش

کسانی که همیشه دنبال این هستند که بهترین چیزها (زیباترین همسر، باهوش ترین فرزند، شغل پر درآمد)، را داشته باشند، زمانی که به این خواسته ها نمیرسند، دچار عدم اعتماد به نفس می شوند.

  • و آخرین عامل هم شوک فیزیکی و یا ضربه روحی هستش

سوء استفاده‌ی جسمی، جنسی یا عاطفی آشکارترین انگیزه پایین آمدن خودباوری است. کسانی که در کودکی از آنها سوء استفاده شده است، در بزرگسالی دچار عدم خودباوری می شوند.

 سخن آخر

خب دوستان من در اینفوگرافیک ۶ دلیل اصلی و مهم عدم اعتماد به نفس افراد رو بررسی کردم و شما عزیزان الان دیگه میدونید که چرا دچار عدم اعتماد به نفس شده اید، و باید روی این موارد کار بکنید تا اعتماد به نفستون افزایش پیدا بکنه.

بهترین و راحت ترین راه استفاده از دوره تخصصی افزایش اعتماد به نفس ما هستش. من در این دوره به تمام مواردی که باعث کاهش اعتماد به نفس تو دوست خوبم شده پرداختم و برای تمامی اونها راه کار ارائه کردم و تو میتونی مطمئن باشی که با استفاده از این دوره ارزشمند به صورت قطعی و ۱۰۰% به اعتماد به نفس بالا دست پیدا میکنی. پس فرصت رو از دست نده و این دوره فوق العاده رو تهیه بکن.

برای تهیه این دوره به قسمت زیر مراجعه نمایید

  • ترتیب محصولات: پیش فرض
  • نمایش ۹ محصول در هر صفحه

مطالب پیشنهادی